Wymiana karty motorowerowej na prawo jazdy kategorii AM.

I piętro, pokój 113, Starostwo Powiatowe w Kraśniku, ul.Al.Niepodległości 20, tel. 81 826 17 73

Patrz uwagi

Maksymalny okres od dnia otrzymania kompletu dokumentów do dnia wydania druku wynosi 30 dni. Przy czym :- przekazanie danych producentowi czyli Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie – 2 dni od otrzymania wymaganych dokumentów- producent przekazuje wykonane prawo jazdy do 7 dni

Patrz procedura.

Odwołanie wnosi się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie za pośrednictwem Starosty Kraśnickiego w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji stronie.

Formularze i załączniki:

[pdf, 70.53 KB]