Rejestracja pojazdu zakupionego w kraju (nowego i używanego)

I piętro, pokój 114, Starostwo Powiatowe w Kraśniku, ul.Al.Niepodległości 20, tel. 81 826 1774, e-mail: km@powiatkrasnicki.pl

Parzt procedura.

Od ręki, z zachowaniem procedury rejestracji czasowej z urzędu (czas oczekiwania na wyprodukowanie i dostarczenie dowodu rejestracyjnego z Warszawy - do 30 dni).

Patrz procedura.

Odwołanie wnosi się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie za pośrednictwem Starosty Kraśnickiego w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji stronie.

Formularze i załączniki:

procedura rejestracji pojazdu zakupionego w kraju, nowego i używanego [pdf, 64.5 KB]

wniosek o rejestrację pojazdu [pdf, 65.17 KB]

Jednostka prowadząca: