Konkursy: impreza darmowa, impreza otwarta

Konkurs fotograficzny online "Krajobraz Powiatu Kraśnickiego”

2020-06-15 - 2020-08-15
Urzędów, kraśnicki, lubelskie
OK w Urzędowie

Interesujesz się fotografią? Poszukujesz ciekawych, magicznych miejsc w powiecie kraśnickim?
Mamy dla Ciebie kreatywną propozycję na wakacje.

Ośrodek Kultury w Urzędowie wraz ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym online.

Konkurs ma formę on-line. Fotografie należy nadsyłać od 15.06.2020 r. do 15.08.2020 r. wyłącznie na adres:  fotografia@gokurzedow.pl jako załącznik z tematem  foto-konkurs.  Potwierdzeniem  otrzymania i przyjęcia zdjęć do konkursu  będzie zwrotny e-mail do uczestnika.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie OK w Urzędowie.

AW

Grafika Krajobraz Powiatu Kraśnickiego konkurs fotograficzny