Talent Show Online

2020-06-02 - 2020-06-22
ul.Żeromskiego 24 B, 23-213 Zakrzówek, Zakrzówek, kraśnicki, lubelskie
Gminny Dom Kultury w Zakrzówku

Tańczysz, śpiewasz, uprawiasz akrobatykę, a może masz inny talent?

Gminny Dom Kultury w Zakrzówku serdecznie zaprasza do udziału w talent Show Online.

Zadaniem uczestników przeglądu jest wykonanie nagrania prezentującego swój talent artystyczny (np. muzyczny, taneczny, akrobatyczny itp.) i przesłanie nagrania do organizatorów przeglądu.

Celem przeglądu jest promowanie i rozwijanie talentów oraz umiejętności artystycznych dzieci i młodzieży pomimo trwającej epidemii. Propagowanie form zdrowej rywalizacji i zachęcenie do pracy w nietypowych warunkach.

Plik z nagraniem należy przesłać wraz z kartą zgłoszeniową oraz zgodą Rodzica/Opiekuna prawnego do 22 czerwca 2020r. na adres gdkzakrzowek@gmail.com (ze względu na wielkość pliku można w tym celu wykorzystać serwis wetransfer.com lub udostępnienie na dysku Google). Lub dostarczyć osobiście na płycie CD wraz z wydrukowaną kartą zgłoszeniową oraz zgodą Rodzica/Opiekuna prawnego do GDK w Zakrzówku.

Spośród nadesłanych prac organizatorzy wybiorą najlepsze wykonania, które zostaną nagrodzone i opublikowane na kanale Youtube za zgodą wykonawcy.

Rozstrzygnięcie przeglądu nastąpi 25 czerwca 2020 roku. Informacje o wynikach zostaną opublikowane na stronach prowadzonych przez Organizatorów, a także mediach społecznościowych.

Impreza współfinansowana przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

AW

Zatrzymaj banner przewijany