Konkurs języka angielskiego English is fun

04 kwietnia 2019
ul. Sikorskiego 25, Kraśnik, kraśnicki, lubelskie

Celem konkursu języka angielskiego English is Fun dla uczniów gimnazjów jest rozbudzenie wśród młodzieży zainteresowań językiem obcym nauczanym w szkole, podniesienie znajomości języka oraz wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego, kształtowanie ciekawości poznawczej oraz gwarancja dobrej zabawy.

Konkurs składa się z 2 etapów. Oba etapy odbywają się tego samego dnia  na terenie Zespołu Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku. Starostwo Powiatowe w Kraśniku jest współorganizatorem konkursu.