Festyny, pikniki: Gminne, Letnie, Rodzinne, impreza darmowa, impreza otwarta, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa

NOC SOBÓTKOWA w Wólce Gościeradowskiej

18 czerwca 2016 od: 17:00 do 23:00
Wólka Gościeradowska, Kraśnik, kraśnicki, lubelskie
Wólka Gościeradowska.

Serdecznie zapraszamy na Noc Sobótkową w Wólce Gościeradowskiej, która odbędzie się w sobotę. Zachęcamy do udziału całe rodziny. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji - więcej informacji na plakacie.

Noc Sobótkowa organizowana jest przez Gminę Gościeradów we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

Plakat z informacjami o Nocy Sobótkowej w Wólce Gościeradowskiej