Festyny, pikniki: Rodzinne, Integracyjne, Letnie, Miejskie, impreza darmowa, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

XIII Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe w Annopolu nad Wisłą

25 czerwca 2016 od: 17:15 do 23:00
Annopol, Kraśnik, kraśnicki, lubelskie
Stanica nad Wisłą w Annopolu.

Serdecznie zapraszamy na XIII Nadwiślańskie Spotkania Sobótkowe w Annopolu nad Wisłą.

Zachęcamy do udziału całe rodziny. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji między innymi rozpalenie ognisk sobótkowych oraz puszczanie wianków na Wiśle - więcej informacji na plakacie.

XIII Spotkania Sobótkowe organizowane są przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Urząd Miejski

w Annopolu oraz Centrum Kultury w Annopolu.