Festyny, pikniki: Letnie, Rodzinne, Sportowe, impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

PODSUMOWANIE SEZONU PIŁKARSKIEGO POWIATU KRAŚNICKIEGO 2015/2016

19 czerwca 2016 od: 17:00 do 23:00
ul. Akacjowa 2 23-200 Kraśnik, Stróża, Kraśnik, kraśnicki, lubelskie
Boisko sportowe Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży.

Powiatowe podsumowanie sezonu piłkarskiego 2015/2016 rozpocznie się na stadionie w Stróży.

Po oficjalnym otwarciu imprezy zapraszamy na mecz oldbojów o Puchar Starosty: Powiat Kraśnicki vs. Viktoria Parczew. W składzie kraśnickiej drużyny znajdą się przedstawiciele 13 lokalnych klubów sportowych.

Po meczu najlepsi strzelcy i najlepsi zawodnicy z poszczególnych klubów sportowych nagrodzeni zostaną za osiągnięcia w kończącym się sezonie piłkarskim. Podczas kiedy rodzice będą zajęci kibicowaniem, zapraszamy dzieci do udziału w konkursach sportowych na pobliskim Orliku.

O godz. 19.30 wystąpi zespół Kalina z Polichny. O 21.00 kolejną dawkę emocji sportowych dostarczy mecz Szwajcaria – Francja, który będzie transmitowany na żywo na telebimie.

Plakat z informacjami o Podsumowaniu sezonu piłkarskiego