Rusza konkurs „DOBRE, BO KRAŚNICKIE”

Na zdjęciu laureaci i organizatorzy ubiegłorocznej edycji konkursu. (link otworzy duże zdjęcie)

Wzorem lat ubiegłych Starostwo Powiatowe w Kraśniku wraz z Kraśnicką Izbą Gospodarczą organizują kolejną edycję konkursu „Dobre, bo Kraśnickie”.

Konkurs „Dobre, bo Kraśnickie” to funkcjonujące nieprzerwanie od 2013 roku przedsięwzięcie o charakterze regionalnym, mające na celu wyróżnienie najlepszych firm, produktów, usług i inwestycji w powiecie kraśnickim. Poprzez tę inicjatywę promowana i wspierana jest przedsiębiorczość na jego terenie.

W konkursie przyznane zostaną nagrody w następujących kategoriach: Firma Roku, Produkt Roku, Usługa Roku, Inwestycja Roku oraz Firma Internautów. Dodatkowo laureaci tegorocznego konkursu „Dobre, bo Kraśnickie” nominowani zostaną do miana Ambasadora Województwa Lubelskiego w kategorii „Firma”.

Zgodnie z Regulaminem do Konkursu zgłaszać się mogą przedsiębiorstwa oraz gospodarstwa rolne, mające swoją siedzibę na terenie powiatu kraśnickiego.

Regulamin oraz ankiety zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kraśniku (kliknij linki). Termin zgłaszania kandydatur do konkursu „Dobre, bo Kraśnickie” upływa w dniu  23 września 2016 roku.

Sekretariat Konkursu mieści się w siedzibie Kraśnickiej Izby Gospodarczej przy ulicy Mostowej 2 w Kraśniku, tel.: 605 401 345, e-mail.: kigkrasnik@wp.pl oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Centrum Obsługi Inwestora, p. 308., tel.: 509 920 534, e-mail: przedsiebiorcy@powiatkrasnicki.pl.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

Opublikowano: 09 września 2016 10:36

Kategoria: Konkursy