„Lubelskie rowerowe z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich”

Grafika rowery (link otworzy duże zdjęcie)

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski serdecznie zaprasza na Rajd rowerowy z grą terenową pod nazwą „Lubelskie rowerowe z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich”.

Rajd przeznaczony jest dla mieszkańców obszarów wiejskich z województwa lubelskiego, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Odbędzie się on 25 lipca o godzinie 10:00, rejestracja uczestników od godziny 9:00.

Trasa rajdu przebiega szlakiem rowerowym Doliną Tyśmienicy i wynosi 35 kilometrów. Na niej rozmieszczone będą 4 punkty, w których przeprowadzona zostanie gra terenowa, podczas której sprawdzimy wiedzę uczestników na temat Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działań Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w zakresie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz walorów przyrodniczo-turystycznych  Lubelszczyzny. O zwycięstwie zadecyduje suma punktów zdobytych w grze oraz czas przejazdu.

Każdy z uczestników rajdu otrzyma pakiet startowy zawierający koszulkę sportową, kamizelkę odblaskową, mapę z wytyczoną trasą przejazdu oraz wodę mineralną. Na zwycięzców rajdu w dwóch kategoriach: Kobiety i Mężczyźni czekają atrakcyjne nagrody między innymi rowery,  nawigacja rowerowa oraz profesjonalne sakwy rowerowe.

W rajdzie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat,  jest mieszkańcem obszarów wiejskich lub miejsko-wiejskich do 20 tysięcy mieszkańców z terenu województwa lubelskiego oraz zarejestruje się jako uczestnik wysyłając formularz zgłoszeniowy pod adres  ksow@lubelskie.pl.

Ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne, liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin rajdu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Regulamin Rajdu Rowerowego

Karta zgłoszenia