Konkurs fotograficzny "Polska smakuje"

Grafika Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (link otworzy duże zdjęcie)

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny „Polska smakuje”.

Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Praca konkursowa powinna przedstawiać dowolny polski produkt rolny lub rolno-spożywczy, w tym tradycyjny lub regionalny, posiadający certyfikat lub oznaczenie, z listy znajdującej się na stronie: www.polskasmakuje.pl

Fotografia może prezentować produkt bądź produkty w różnych kontekstach, na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży między innymi pola uprawne, produkty nieprzetworzone czy przetworzone, lokalne bazary i targowiska.

Oddziały Terenowe Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w ramach zgłoszeń przesłanych na terenie ich województw wyłonią półfinalistów oceniając estetykę wykonania fotografii, wartość artystyczną, a także kreatywne i pomysłowe przedstawienie tematu konkursu.

Laureatów konkursu wybierze jury w Centrali Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Nagrodami są tablety Lenovo. Najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

UWAGA. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko 1 pracę konkursową.

Prace konkursowe można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego pod adresem www.kowr.gov.pl/konkurs. Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia 2020 roku.

AW

Opublikowano: 16 lipca 2020 09:02