Wyniki XVIII Powiatowego Konkursu Krajoznawczego "Czy znasz swój region?"

(link otworzy duże zdjęcie)

Część pisemna konkursu odbyła się 31 marca br. w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku. W konkursie wzięła udział młodzież z 16 szkół podstawowych i 10 szkół gimnazjalnych oraz 3 szkół licealnych. W sumie: 99 uczestników.

Nagrody i dyplomy za XVIII Powiatowy Konkurs Krajoznawczy „Czy znasz swój region?” zostaną wręczone 11 maja 2017 r. w Urzędowie w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły na zakończeniu XIII Powiatowego Sejmiku Krajoznawczego.

Wyniki dostępne w załączniku.

Opublikowano: 20 kwietnia 2017 12:42

Kategoria: Konkursy