XVIII Powiatowy Konkurs Krajoznawczy "Czy znasz swój region?"

(link otworzy duże zdjęcie)

31 marca br. uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu kraśnickiego wzięli udział w XVIII Powiatowym Konkursie Krajoznawczym, który przebiegł pod hasłem „Czy znasz swój region?”

Przed rozpoczęciem pisemnego konkursu „Czy znasz swój region?” uroczyście wręczono nagrody za wielokrotne uczestnictwo w konkursie.

Organizatorami konkursu było Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kraśniku reprezentowane przez: Irenę Kałwę oraz Elżbietę Rudzińską - nauczycielki geografii.

fot. Paulina Albin

Opublikowano: 03 kwietnia 2017 09:28