Finał IV Powiatowego Konkursu Geograficznego „Mapa bez tajemnic”

(link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 17 marca 2017 roku, w naszej szkole odbył się finał IV Powiatowego Konkursu Geograficznego „Mapa bez tajemnic”. W konkursie uczestniczyło 29 gimnazjalistów ze szkół powiatu kraśnickiego. Celem konkursu jest promocja szkoły oraz rozbudzenie zainteresowań geografią, która jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów na egzaminie maturalnym. Gimnazjaliści wykazali się bardzo dużą wiedzą geograficzną, doskonałą znajomością map tematycznych oraz umiejętnością pracy z nimi. Wszyscy finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe i wydawnictwo Nowa Era. Najlepszymi geografami wśród gimnazjalistów zostali :

1. Jakub Wójcik – z Publicznego Gimnazjum w Batorzu

2. Sebastian Szabat – z Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Duży

3. Maciej Żyśko – z Publicznego Gimnazjum w Wilkołazie

Zwycięzcom i ich nauczycielom gratulujemy!

Opublikowano: 20 marca 2017 13:02

Kategoria: Konkursy