Ostrzeżenie o silnym deszczu z burzami

Grafika uwaga intensywne opady deszczu (link otworzy duże zdjęcie)

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o  wystąpieniu silnego deszczu z burzami od godz. 12:05 dnia 23.06.2020 do godz. 09:00 dnia 24.06.2020 roku.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 50 mm. W trakcie opadów deszczu mogą występować burze z porywami wiatru do 80 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.

AW

Opublikowano: 23 czerwca 2020 11:00