Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu

Grafika intensywne opady deszczu (link otworzy duże zdjęcie)

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o  wystąpieniusilnych opadów deszczu od godz. 03:20 dnia 23.06.2020 do godz. 12:00 dnia 23.06.2020 roku.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu miejscami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.

AW

Opublikowano: 23 czerwca 2020 07:30