IMGW-PIB ostrzega przed gęstą mgłą

(link otworzy duże zdjęcie)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia o zagrożeniu wystąpienia silnych mgieł od godz. 20:00 dnia 08.11.2018 do godz. 08:00 dnia 09.11.2018.

Przewiduje się wystąpienie gęstych mgieł, ograniczających widzialność miejscamido 100m.

Według IMGW pierwszy stopień zagrożenia oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

Opublikowano: 08 listopada 2018 14:57

Kategoria: Ostrzeżenia