POMOC PRAWNA NIEODPŁATNA

Na zdjęciu Starostwo Powiatowe w Kraśniku (link otworzy duże zdjęcie)

INFORMUJEMY, ŻE OD 1 STYCZNIA 2016 r. MIESZKAŃCY POWIATU KRAŚNICKIEGO MOGĄ KORZYSTAĆ Z NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ UDZIELANEJ PRZEZ ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH W PUNKTACH ZLOKALIZOWANYCH W NIŻEJ WYMIENIONYCH INSTYTUCJACH:

1. STAROSTWO POWIATOWE W KRAŚNIKU Al. Niepodległości 20 w pokoju nr 6 (parter).  – informacje udzielane są pod numerem tel. 81 826 17 88
2. URZĄD GMINY KRAŚNIK ul. Kościuszki 24; 23-200 Kraśnik – informacje udzielane są pod numerem tel. 81 884 34 27

PUNKTY CZYNNE SĄ W GODZINACH OD 7.30 – 15.30.

szczegółowe informacje - kliknij

Opublikowano: 05 stycznia 2016 11:05