Warsztaty Teatralne w Urzędowie

Ciało źródłem słowa (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 22.-23. 06 instruktorzy: Iwona Mirońska Gargas i Marcin Gargas będą prowadzić zajęcia warsztatowe "Ciało źródłem słowa".

Piątek, 9:30 – 13:30
Temat: Głos, ciało i przestrzeń.
Koncentracja aktora przyczynkiem do osiągnięcia celu.
Wyobraźnia ruchowa i dźwiękowa.
Świat słyszany kolorami.
Malowanie słów emocjami.
Gest Psychologiczny podstawą pracy nad rolą.

Piątek, 20:00 – 22:00
Temat: Dźwięk, ruch, słowo na scenie. Kontakt aktora z widzem – praca na podstawie tekstu mówionego.

Sobota, 11:00 – 14:00
Temat: Wiersz w opozycji do prozy - część I
Tajemnice wiersza. Forma utworu lirycznego, jego zapis graficzny a moja interpretacja dzieła.

Sobota, 15:00 – 18:00
Temat: Wiersz w opozycji do prozy - część II

W ramach warsztatów Teatr Słowa Proscenium przy ST - z gościnnie występującą Wiktorią Gajos - zagra spektakl "Okna wspomnień..."

Opublikowano: 18 czerwca 2018 12:59