POWIATOWY ALERT EKOLOGICZNO - ZDROWOTNY

logo starostwa powiatowego w krasniku (link otworzy duże zdjęcie)

POWIATOWY ALERT EKOLOGICZNO - ZDROWOTNY

Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kraśniku realizuje w roku szkolnym 2017/2018 program edukacyjny – POWIATOWY ALERT EKOLOGICZNO – ZDROWOTNY.

Zgodnie z założeniami programu w maju bieżącego roku Komisja Konkursowa będzie dokonywać oceny działań podejmowanych przez Placówki Oświatowe w zakresie edukacji ekologicznej i prozdrowotnej.

Uroczyste podsumowanie efektów pracy Placówek Oświatowych w ramach Alertu Ekologiczno - Zdrowotnego nastąpi podczas wspólnej imprezy ekologicznej, która odbędzie się w dniu 14.06.2018 r.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączeniu

Osoba do kontaktu :
U. Kwiatek, M. Kondracki