Zapraszamy na warsztaty zdrowego żywienia

Grafika - Manufaktura smaku (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy mieszkańców powiatu kraśnickiego do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów kulinarnych pn. „Manufaktura smaku”.

Celem warsztatów jest kreowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz wyrobienie chęci sięgania po zdrową i ekologiczną żywność. Na zajęciach poruszana będzie edukacja na temat wartości odżywczych warzyw i owoców, a także innych produktów spożywanych na co dzień. Uczestnicy w toku szkolenia zdobywać będą również praktyczną umiejętność przygotowywania i bilansowania posiłków. Zajęcia prowadzone będą przez dietetyków.

Tematami zajęć będą:

1. Słodkie bez cukru.

2. Stawiam na zielone!

3. Ziarna i pestki górą!

4. Warzywa inaczej.

Warsztaty zaczynają się 5 kwietnia br. o godz. 17:30 w Centrum Zdrowia "Bioclinic" przy ul. Szkolnej 1 w Kraśniku.

Zachęcamy do zapisów pod nr tel. 81 826 17  86, 81 826 17 87 do dnia 23 marca. Liczba miejsc ograniczona.

Opublikowano: 19 marca 2018 10:03

Kategoria: Ogłoszenia