Ogólnopolska zbiórka krwi „spoKREWnieni służbą”

Grafika - Spokrewnieni (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 1-31 marca br. trwa ogólnopolska zbiórka krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „spoKREWnieni służbą”. Przedsięwzięcie jest organizowane pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Główna zbiórka krwi odbędzie się we wtorek, 20 marca 2018 roku w godzinach 8:30-14:00 w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4).

Udział w zbiórce krwi może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec województwa lubelskiego. Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości zapraszamy do honorowego oddawania krwi w siedzibie Urzędu.

W celu skoordynowania realizacji akcji proszę o przesyłanie do dnia 15 marca br. na adres email: prezydialny@lublin.uw.gov.pl informacji o liczbie osób z Państwa jednostek chcących honorowo oddać krew w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (tabela w załączeniu).

spokrewnieninet.jpg

Opublikowano: 08 marca 2018 10:38