IV edycja powiatowego kursu „Ruszam się dla zdrowia"

Grafika - Ruszam się dla zdrowia (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Powiatu Kraśnickiego, którzy do chwili obecnej nie uczestniczyli w zajęciach, do udziału w IV edycji powiatowego kursu „Ruszam się dla zdrowia".

Celem kursu będzie nabycie dobrych zachowań żywieniowych, zachęcenie do aktywności ruchowej i prowadzenia zdrowego stylu życia.

Kurs rozpocznie się 1 marca 2018 roku (czwartek) i zakończy się 24 kwietnia 2018 roku (wtorek). Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w Zespole Szkół nr 2 w Kraśniku przy ul. Sikorskiego 25.

Na zgłoszenia czekamy w Starostwie Powiatowym w Kraśniku (Al. Niepodległości 20, pokój 201) lub pod numerem telefonu (81) 826-17-87 do wyczerpania miejsc. Udział w kursie jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Opublikowano: 19 lutego 2018 08:27

Kategoria: Ogłoszenia