Wnioski o współorganizację przedsięwzięć na rok 2018

logo (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Kraśniku rozpoczęło pracę nad przygotowaniem budżetu na rok 2018. W związku z tym istnieje możliwość pozyskania środków finansowych przeznaczonych na współorganizację przedsięwzięć kulturalnych, promocyjnych i turystycznych, ukazujących walory i dorobek naszego powiatu oraz jego mieszkańców.

Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej Starostwa pod adresem: www.powiatkrasnicki.pl w zakładce: Załatw z nami swoją sprawę – Wydział Promocji - Wnioski do budżetu na rok 2018 - kultura, promocja i turystyka . (TUTAJ)

Wypełnione formularze (dla każdej imprezy oddzielne) należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Kraśniku, w terminie do 11 października br. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków otrzymania środków finansowych na organizację imprez, jak również trybu składania wniosków proszę o kontakt z Wydziałem Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku pok. 312, tel.: 81 826 17 92 lub 81 826 18 00.

Opublikowano: 03 października 2017 10:38

Kategoria: Ogłoszenia