Starosta Kraśnicki – Andrzej Maj oraz Kraśnicka Izb Gospodarcza zapraszają na Galę Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie” w dniu 13 października 2017 r.

Gala dobre bo kraśnickie zdjęcie (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo,

Starosta Kraśnicki – Andrzej Maj oraz Kraśnicka Izb Gospodarcza

zapraszają do,

zgłaszania swoich kandydatur, a także rekomendowania najlepszych firm, które zasłużyły na wyróżnienie w konkursie „Dobre, bo Kraśnickie” edycja 2017.

Przedsiębiorcy, samorządowcy, instytucje otoczenia biznesu, którzy chcą dołączyć do elitarnego grona wyróżnionych w Konkursie „Dobre, bo Kraśnickie” mają czas do 30 września 2017 r. na złożenie aplikacji w ramach jednej z sześciu kategorii. Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu poznamy podczas dorocznej Gali Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie” w dniu 13 października 2017 r.

Nagroda Gospodarcza „Dobre, bo Kraśnickie” ma charakter honorowy i prestiżowy. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Powiatu Kraśnickiego. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli biznesu w powiecie.

Termin zgłaszania kandydatur do Konkursu „Dobre, bo Kraśnickie” upływa  w dniu 30 września 2017 roku.

Sekretariat Konkursu mieści się w siedzibie Kraśnickiej Izby Gospodarczej przy ulicy Mostowej 2 w Kraśniku, Tel.: 605 401 345, E-mail.: kigkrasnik@wp.pl oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Centrum Obsługi Inwestora, p. 308., Tel.: 509 920 534, E-mail: przedsiebiorcy@powiatkrasnicki.pl

Regulamin Konkursu oraz ankieta zgłoszeniowa znajdują się poniżej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie.

Regulamin 2017

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA-2017