Mobilny Punkt Informacyjny

(link otworzy duże zdjęcie)

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu. Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

W dniu 20 lipca 2017r. (czwartek), konsultanci będą do dyspozycji mieszkańców Kraśnika od godziny 12.15 do 14.45, w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, ul. Aleja Niepodległości 20. Osoby zainteresowane funduszami europejskimi będą mogły skorzystać z ich wiedzy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Opublikowano: 17 lipca 2017 08:22

Kategoria: Ogłoszenia