Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym dotyczącym świadczenia usług pod nazwą: "Usuwanie pojazdów z dróg znajdujących się na terenie Powiatu Kraśnickiego oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów zgodnie z art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012 r. poz. 1137, z późn. zm.), rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 13 listopada 2012 r. w sprawie warunków technicznych parkingów, na które są usuwane pojazdy przewożące towary niebezpieczne (Dz. U. z 2012 r. poz. 1293) oraz rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 22 czerwca 2011 r. w sprawie usuwania pojazdów, których używanie może zagrażać bezpieczeństwu lub porządkowi ruchu drogowego albo utrudniających prowadzenie akcji ratowniczej (Dz. U. z 2011 r. poz. 846 z późn. zm).
W załączeniu plik z treścią ogłoszenia oraz pliki z załącznikami.

Nie jest to ogłoszenie przetargowe - zamówienie zwolnione ze stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych z uwagi na wartość zamówienia poniżej kwoty 30 tys. euro

Opublikowano: 23 grudnia 2016 10:49

Kategoria: Ogłoszenia