Konkurs "Barwy wolontariatu 2016"

(link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie „Barwy wolontariatu 2016”.

Jest to kolejna edycja konkursu, w której chcielibyśmy podziękować wolontariuszom z powiatu kraśnickiego za wkład i trud jaki włożyli w pracę na rzecz rozwoju wolontariatu w regionie w różnych płaszczyznach życia społecznego.

Jesteśmy pewni, że konkurs stworzy możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.

Promocja działań wolontarystycznych powinna przyczynić się do zwiększania wśród społeczeństwa motywacji do działań na rzecz innych, włączania się w proces tworzenia tego co nas otacza, a tym samym decydowania o kierunku w którym podąża dzisiejsza rzeczywistość.

Tegoroczne wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 oraz środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii miasta Kraśnik.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do wzięcia udziału w konkursie.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny w załącznikach.

Opublikowano: 14 listopada 2016 11:33

Kategoria: Ogłoszenia