Zarząd Powiatu Kraśnickiego ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości położonych w Gościeradowie obręb Gościeradów Folwark oznaczonych jako działki nr 38/3, oraz nr 40/1, nr 40/2 .

Pełna treść ogłoszenia o przetargach na sprzedaż  nieruchomości położonych w Gościeradowie obręb Gościeradów Folwark oznaczonych  jako działki nr 38/3, oraz nr 40/1, nr 40/2 - w załączniku.

Opublikowano: 27 maja 2016 13:53

Kategoria: Przetargi

Załączniki:

Pełna treść ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości położonych w Gościeradowie obręb Gościeradów Folwark oznaczonych jako działki nr 38/3, oraz nr 40/1, nr 40/2 [83.29 KB]