SPOTKANIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - KONKURS FIO 2017

SPOTKANIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - KONKURS FIO 2017 Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie wspólnie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z woj. lubelskiego na spotkanie z ekspertami z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które odbędzie się w dniu 13.09.2016 r. (wtorek) o godz. 10-13.30 w Sali Błękitnej ul. Spokojna 4 w Lublinie. W czasie spotkanie odbędzie się prezentacja REGULAMINU KONKURSU FUNDUSZU INICJATYW OBYWATELSKICH W 2017 ROKU oraz zasad ubiegania się o dotacje. Zgłoszenia na spotkanie należy przesyłać na adres:

lsikora@lublin.uw.gov.pl

Regulamin Konkursu dostępny na stronie internetowej:

www.pozytek.gov.pl/download/files/FIO_2017/Regulamin_FIO_2017.pdf

Opublikowano: 12 września 2016 09:51