Zamknięcie ulic Kraśnika w dniu 3 lipca br.

grafika zamknięcie drogi (link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe w Kraśniku informuje, iż w trakcie trwania imprezy „Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa” 3 lipca br. w godzinach od 9.00 do 24.00 planujemy zamknięcie ulic: Narutowicza, Plac Wolności, Kościuszki na odcinku od skrzyżowania ul. Narutowicza, ul. Lubelskiej i ul. Strażackiej do skrzyżowania - wysepki ul. Piłsudskiego i ul. Kościuszki. Na czas przygotowania i trwania imprezy zostanie zorganizowany objazd drogami powiatowymi: ul. Piłsudskiego i ul. Strażacką. Ruch będzie odbywał się zgodnie  z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.

Opublikowano: 28 czerwca 2016 10:27

Kategoria: Komunikaty