Informacja o Terenowym Punkcie Paszportowym w Kraśniku

Punkt Paszportowy znajduje się w siedzibie Starostwa Powiatowego (link otworzy duże zdjęcie)

Zgodnie z zarządzeniem Szefa Kancelarii Rady Ministrów dzień 27 maja 2016 r. został ogłoszony dniem wolnym dla pracowników administracji rządowej. W związku z tym informujemy, że Terenowy Punkt Paszportowy w Kraśniku będzie czynny 4 czerwca 2016 r. (sobota) w godz. 8.00 – 15.00. Punkt znajduje się w budynku Starostwa Powiatowego al. Niepodległości 20.

Opublikowano: 13 maja 2016 12:56

Kategoria: Komunikaty