Akcja Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego tzw. „soboty z paszportem”

grafika (link otworzy duże zdjęcie)

Akcja umożliwiająca złożenie wniosku o wydanie dokumentu paszportowego lub odbiór paszportu w dni wolne od pracy ( soboty ) mieszkańcom województwa lubelskiego, którzy z różnych powodów nie mogą tego uczynić w czasie pracy urzędu w dni powszechne, odbędzie się we wszystkich punktach paszportowych w województwie lubelskim w następujących dniach:

1. 21 maja 2016 r., godz. 8.00 – 15.00

2. 11 czerwca 2016 r., godz. 8.00 – 15.00

3. 25 czerwca 2016 r., godz. 8.00 – 15.00

Zapraszamy do Punktu Paszportowego w Kraśniku, zlokalizowanego w Starostwie Powiatowym w Kraśniku przy Al. Niepodległości 20.

Opublikowano: 10 maja 2016 09:32

Kategoria: Komunikaty