UWAGA! Kolejne ostrzeżenie IMGW przed oblodzeniem

Oblodzenie (link otworzy duże zdjęcie)

Warszawskie biuro Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega o możliwości wystąpienia oblodzenia w dniach 26-28 stycznia br. Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodującego zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Ponad to lokalnie mogą wystąpić opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk jest bardzo wysokie.

Ostrzeżenie ważne jest od godz. 9:00 dnia 26 stycznia br. do godziny 18:00 dnia 28 stycznia.

Prosimy o zachowanie ostrożności.

Opublikowano: 26 stycznia 2016 08:20

Kategoria: Komunikaty