Wydział Komunikacji wprowadza system rezerwacji wizyt

Grafika - Rejestracja online w Wydziale Komunikacji (link otworzy duże zdjęcie)

System rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji
i Transportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku

W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń wirusem SARS-CoV-2, mogącym wywołać chorobę COVID-19 od dnia 23.04.2020 r. wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu będą poprzedzone rezerwacją internetową.

Rezerwacji elektronicznej można dokonać poprzez stronę internetową:
kolejka.powiatkrasnicki.pl

Proszę wybrać kategorię sprawy oraz jeden z dostępnych terminów wizyty. Na podane konto e-mail zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wizyty. Po potwierdzeniu wizyty wyświetlony zostanie kod, który należy podać przychodząc załatwić sprawę. Podany kod jest ważny do chwili umówionej wizyty.

Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa praktyczny PORADNIK, w którym wyjaśniamy jak załatwić najczęściej załatwiane sprawy.

UWAGA: Jedna rezerwacja terminu pozwala zrealizować tylko jedną konkretną sprawę, tj. chcąc np. zarejestrować dwa pojazdy i odebrać jeden dowód rejestracyjny należy dokonać trzech osobnych rezerwacji terminów.

Pozostałe sprawy będą rozpatrywane indywidualnie, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:

Wydział Komunikacji i Transportu
Kierownik Wydziału Wojciech Wieczorek (81) 826 17 69 e-mail: wwieczorek@powiatkrasnicki.pl
Rejestracja pojazdów tel. (81) 826 17 74 e-mail: komunikacja@powiatkrasnicki.pl
Prawa jazdy (81) 826 17 73 lub (81) 826 17 72 e-mail: prawojazdy@powiatkrasnicki.pl
Przewozy regularne (81) 826 17 73
Stacje kontroli pojazdów, licencje na przewóz osób i rzeczy, zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne (81) 826 18 56
Zarządzanie ruchem na drogach powiatowych i gminnych (81) 826 18 56.

Opublikowano: 21 kwietnia 2020 14:24

Kategoria: Komunikaty