Uwaga przymrozki!

Grafika - przymrozki (link otworzy duże zdjęcie)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie wydał ostrzeżenie dla Województwa Lubelskiego o wystąpieniu przymrozków na obszarze całego województwa.

Od godz. 20:00 dnia 21 marca do godz. 9:00 dnia 26 marca  przewiduje się wystąpienie przymrozków. Prognozuje się spadek temperatury minimalnej od -6°C do -3°C, tylko w nocy ze środy na czwartek od -2°C do 0°C, przy gruncie lokalnie do -8°C. Temperatura maksymalna w dzień stopniowo będzie wzrastać i wyniesie od 1°C, 2°C w niedzielę do 5°C, 7°C w środę.

Opublikowano: 23 marca 2020 08:06

Kategoria: Komunikaty