UWAGA! Intensywne opady deszczu z burzami!

Grafika intensywne opady. (link otworzy duże zdjęcie)

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed wystąpieniem intensywnych opadów deszczu na obszarze Powiatu Kraśnickiego.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia: miejscami od 30 mm do 45 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 75 km/h. Lokalnie grad.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 5:00 dnia 16 lipca 2018 r. do godziny 24:00.

Pełna treść ostrzeżenia w załączniku.

Opublikowano: 16 lipca 2018 09:47

Kategoria: Komunikaty