Zamknięcie ulic Kraśnika w dniu 2 lipca br.

(link otworzy duże zdjęcie)

Starostwo Powiatowe w Kraśniku informuje, że 2 lipca 2017 r. w Kraśniku od godz. 9:00 do 24:00 wystąpią utrudnienia w ruchu związane z organizacją uroczystości pn. Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa.

Główne imprezy artystyczne i wystawowe odbędą się na terenie targowiska miejskiego i stadionu LKS Tęcza przy ulicy Oboźnej w Kraśniku. W związku z tym, na drodze powiatowej nr 2702L Dzierzkowice – Kraśnik w godz. 9:00 do 24:00 wystąpią utrudnienia w ruchu. Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Oboźnej od skrzyżowania z ul. Lubelską do wysokości parku. Oznakowane zostaną objazdy tego odcinka ulicami Nadstawną i Żytnią. Mieszkańcy ulicy Oboźnej nr 1 do 21 oraz ulicy Zgoda będą mogli dojechać do swoich posesji bez utrudnień.

W związku z powyższym – prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do oznakowania lub sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.

Opublikowano: 27 czerwca 2017 13:53

Kategoria: Komunikaty