Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu!

(link otworzy duże zdjęcie)

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów - od 25 mm do 35 mm. Najsilniejsze opady mogą wystąpić w północnej i zachodniej części województwa lubelskiego, po południu i w pierwszej części nocy.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 %. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 6:00 dnia 29.04.2017 r.

Opublikowano: 28 kwietnia 2017 14:33

Kategoria: Komunikaty