Nabór wniosków na organizację imprez sportowych

logotyp (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Kraśniku rozpoczęło pracę nad przygotowaniem budżetu na rok 2017. W związku z tym istnieje możliwość pozyskania środków finansowych przeznaczonych na współorganizację przedsięwzięć sportowych o zasięgu conajmniej powiatowym.

Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej Starostwa pod adresem: www.powiatkrasnicki.pl w zakładce: Załatw z nami swoją sprawę – Wydział Edukacji i Sportu - Wniosek o współorganizację imprezy sportowej TUTAJ.

Wypełnione formularze (dla każdej imprezy oddzielne) należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Kraśniku, w terminie do 12 października br.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków otrzymania środków finansowych na organizację imprez, jak również trybu składania wniosków proszę o kontakt z Wydziałem Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku pok. 204,
tel.: 81 826 17 90.

Opublikowano: 04 października 2016 14:27