Kraśnicki - malinowy powiat!

Nabór wniosków na organizację imprez sportowych

logotyp (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Kraśniku rozpoczęło pracę nad przygotowaniem budżetu na rok 2017. W związku z tym istnieje możliwość pozyskania środków finansowych przeznaczonych na współorganizację przedsięwzięć sportowych o zasięgu conajmniej powiatowym.

Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej Starostwa pod adresem: www.powiatkrasnicki.pl w zakładce: Załatw z nami swoją sprawę – Wydział Edukacji i Sportu - Wniosek o współorganizację imprezy sportowej TUTAJ.

Wypełnione formularze (dla każdej imprezy oddzielne) należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Kraśniku, w terminie do 12 października br.

 W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków otrzymania środków finansowych na organizację imprez, jak również trybu składania wniosków proszę o kontakt z Wydziałem Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku pok. 204,
tel.: 81 826 17 90.

Opublikowano: 04 października 2016 14:27

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 488

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.