Wnioski o współorganizację przedsięwzięć na rok 2017

logotyp (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Kraśniku rozpoczęło pracę nad przygotowaniem budżetu na rok 2017. W związku z tym istnieje możliwość pozyskania środków finansowych przeznaczonych na współorganizację przedsięwzięć kulturalnych, promocyjnych i turystycznych, ukazujących walory i dorobek naszego powiatu oraz jego mieszkańców.

Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej Starostwa pod adresem: www.powiatkrasnicki.pl w zakładce: Załatw z nami swoją sprawę – Wydział Promocji - Wnioski do budżetu na rok 2017 - kultura, promocja i turystyka . (TUTAJ)

Wypełnione formularze (dla każdej imprezy oddzielne) należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Kraśniku, w terminie do 12 października br..

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków otrzymania środków finansowych na organizację imprez, jak również trybu składania wniosków proszę o kontakt z Wydziałem Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku pok. 312,
tel.: 81 826 17 92 lub 81 826 18 00.

Opublikowano: 27 września 2016 13:16

Kategoria: Komunikaty