Zbiór zadań i video lekcje Tomasza Grębskiego z kraśnickiego "Reja"

Zbiór zadań to najnowsze dziecko wyjątkowego kraśnickiego matematyka (link otworzy duże zdjęcie)

Tomasz Grębski od ponad 20 lat pracuje jako nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku. Jest prawdziwym pasjonatem matematyki i na każdym kroku stara się udowodnić, że "królowa nauk" nie jest ani straszna, ani nudna.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z uczniami, ale tez nauczycielami w różnorodny sposób. Jego publikacje można przeczytać w czasopismach: Matematyka, Wiedza i Życie, a także na portalach internetowych, m.in. Wrocławskim Portalu Matematycznym.

Prowadzi też własny portal matematyczny "The Mathteacher" pod adresem www.tomaszgrebski.pl. Na portalu materiały do matury, video lekcje, ciekawe matematyczne spostrzeżenia. Co tydzień pojawiają się nowe lekcje z różnych działów. Video lekcje moga posłużyć wszystkim chętnym jako dodatkowe, bezpłatne korepetycje.

Na półki księgarń trafił właśnie zbiór zadań "Podstawianie zmiennej pomocniczej w równaniach i nie tylko" autorstwa Tomasza Grębskiego. Wydany przez Oficynę Edukacyjną K.PAZDRO zbiór pozwoli lepiej przygotować się do codziennych lekcji, do egzaminu maturalnego, a także do konkursów matematycznych, gdyż poziom zadań jest bardzo zróżnicowany.

Pan Tomek ma na swoim koncie kilka nagród Dyrektora Szkoły i Starosty Kraśnickiego. W roku 2013 roku otrzymał nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty, a w roku ubiegłym - Ministra Edukacji Narodowej.

Zachęcamy do korzystania z wiedzy i doświadczenia wyjątkowego kraśnickiego nauczyciela  - dzięki Niemu można nie tylko poznać, ale tez polubić matematykę.

Opublikowano: 19 września 2016 11:49