Kraśnicki - malinowy powiat!

XVII edycja konkursu plastycznego ,,Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Co roku w trzeci czwartek listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Już siedemnasty raz Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z  Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Kraśniku, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku oraz Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii Uzależnień w Kraśniku organizuje konkurs ,,Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia”, którego celem jest zwiększenie wiedzy na temat szkodliwości palenia wyrobów tytoniowych wśród dzieci i młodzieży, ukazywanie źródła i istoty zagrożenia związanego z wdychaniem dymu tytoniowego.

Tegoroczna edycja przypada w szczególnej sytuacji epidemiologicznej. Z uwagi na wprowadzoną naukę w trybie zdalnym termin nadsyłania prac został wydłużony. Ostateczny termin zostanie ustalony po powrocie uczniów do nauki w szkole. Zgodnie z regulaminem pracę konkursowe można nadal nadsyłać na adres Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kraśniku.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kraśniku pod nr tel. (81) 884 – 36 – 73 wew. 19.

AW

Opublikowano: 19 listopada 2020 09:09

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin XVII edycji konkursu plastycznego ,,Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia” [99.33 KB]

Wyświetleń: 78

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.