Odnawianie oznakowania poziomego na drogach powiatowych

(link otworzy duże zdjęcie)
Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku rozpoczął odnawianie oznakowania poziomego na drogach powiatowych w mieście Kraśnik.
Odnowione zostaną przejścia dla pieszych w obu dzielnicach Kraśnika oraz oznakowania wpływające na bezpieczeństwo pieszych i kierujących pojazdami między innymi na skrzyżowaniach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz miejscach mniej doświetlonych.
Dobre oznakowanie poziome jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, kiedy bardzo szybko zapada zmierzch. Poprawia ono nie tylko komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

AW

Opublikowano: 18 listopada 2020 13:35