Świąteczny konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Grafika do konkursu na „Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI”. (link otworzy duże zdjęcie)

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie serdeczne zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego do wzięcia udziału w konkursie na „Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI”.

Zamierzeniem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie informacji dotyczących korzyści wynikających z zakupu polskich produktów żywnościowych w ramach kampanii „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”, promowanie regionalnych produktów, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych i kulturalnych, rozpowszechnienie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI” jak również popularyzacja wiedzy oraz podniesienie świadomości w zakresie patriotyzmu konsumenckiego.

Zgodnie z regulaminem konkursu należy wykonać pracę konkursową w formie nagrania spotu promocyjno-informacyjnego, którego treść przekazu odnosić się będzie do tradycji kulinarnych i kulturalnych Świąt Bożego Narodzenia tradycyjnych dla regionu Lubelszczyzny z wykorzystaniem znaku graficznego „Kupuj Świadomie-PRODUKT POLSKI” zgodnie z obowiązującym wzorem.

Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora na nośniku danych pocztą tradycyjną lub osobiście na adres:
Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Lublinie ul. Karłowicza 4, 20-027 Lublin, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 listopada 2020 r. w tytule wpisując: „Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI”.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy!
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Więcej informacji dostępnych na stronie www.kowr.gov.pl

AW

Opublikowano: 17 listopada 2020 10:14