Narodowe Święto Niepodległości

Grafika - Powiat Krasnicki 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości. (link otworzy duże zdjęcie)

To najważniejsze święto państwowe Polaków, które upamiętnia odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów (1795-1918).

Jak co roku 11 listopada w całym kraju symbolicznie oddamy hołd obrońcom ojczyzny.

W przeddzień tych wydarzeń Strarosta Kraśnicki Andrzej Rolla skierował do mieszkańców Powiatu Krasnickiego orędzie, w którym podkreśla znaczenie ofiary Orląt Lwowskich w odniesieniu do ostatnich wydarzeń jakie mają miejsce w całym kraju.

Zachęcamy do wysłuchania orędzia Starosty Kraśnickiego:

Opublikowano: 10 listopada 2020 14:55