Kraśnicki - malinowy powiat!

Sportowcy nagrodzeni

Wręczanie w 2019 roku podziękowań panu Grzegorzowi Mazurkowi przez Starostę Kraśnickiego Andrze (link otworzy duże zdjęcie)

    W roku bieżącym o Nagrodę Starosty Kraśnickiego za osiągnięcia sportowe w 2019 r. ubiegało się 75 zawodników, 9 trenerów i 3 działaczy sportowych. Nagrody otrzymało ostatecznie 68 zawodników, 8 trenerów oraz 2 działaczy sportowych. Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju uroczystego wręczenia Nagród Starosty Kraśnickiego i podziękowań w bieżącym roku nie było.

Nagrodę Starosty Kraśnickiego za osiągnięcia w sporcie otrzymali:
1. Michał Biały – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.
2. Kamil Jastrzębski – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.
3. Julia Najs – Klub Karate Tradycyjnego Chidori w Kraśniku.
4. Barbara Kołtun – Mazowiecki Klub Sportowy Niesłyszących „Mazowsze” w Warszawie.
5. Jakub Kalinowski – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.
6. Wojciech Kurzyna – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
7. Klaudia Polak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
8. Renata Nieściur – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
9. Eryk Michalak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
10. Rafał Wójcik – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
11. Artur Siekaczyński – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
12. Łukasz Borsuk – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
13. Piotr Borsuk – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
14. Zofia Szewczyk – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
15. Patryk Kasperski – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
16. Maja Machulak – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
17. Oliwier Wojtaszek – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.
18. Kamil Matuszewski – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.
19. Oliwia Ostrowska – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.
20. Patryk Jachura – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
21. Bartłomiej Flis – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
22. Hubert Gajewski – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
23. Jakub Michalak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
24. Sebastian Zarzycki – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
25. Szymon Świderek – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
26. Anna Wilk – Uczniowski Klub Sportowy „Fala” w Kraśniku.
27. Kamil Mikusek – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
28. Agata Ćwikła – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
29. Paweł Bucoń – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
30. Maja Ryfka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
31. Emilia Wielgus – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
32. Wojciech Siekaczyński – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
33. Gabriela Surowiec – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
34. Błażej Paszkowski – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
35. Milena Sosnówka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
36. Oliwia Sosnówka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
37. Amelia Wysocka – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
38. Milena Machulak – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
39. Sebastian Mikusek – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
40. Kamil Kołtun – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
41. Michał Szymula – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
42. Karol Kawa – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
43. Adam Skica – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
44. Dawid Cieślik – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
45. Kacper Ołownia – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
46. Gabriel Cieślik – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
47. Monika Dudek – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
48. Izabela Zapalska – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
49. Sandra Kulesza – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
50. Aleksandra Kosz – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
51. Martyna Ostrowska – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
52. Weronika Ciepła – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
53. Wiktoria Ciepła – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
54. Julia Ciba – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
55. Martyna Kawęcka – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
56. Kamila Kuśmierczyk – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku
57. Oliwia Kulesza – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
58. Patrycja Margiel – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
59. Weronika Janczarek – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśnik.
60. Emilia Kołosińska – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
61. Agata Kasiak – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
62. Hanna Siewielec – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
63. Zuzanna Pojent – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
64. Alicja Klonowska – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
65. Julia Brzustowska – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
66. Zuzanna Kurlej – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
67. Hanna Michałek – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
68. Igor Sochal – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

Nagrodzeni trenerzy:
1. Marek Bury – Klub Karate Tradycyjnego Chidori w Kraśniku.
2. Piotr Biały – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.
3. Zbigniew Biały – Szkolny Klub Biegowy w Kraśniku.
4. Piotr Członka – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.
5. Grzegorz Mazurek – Uczniowski Klub Pływacki „Fala” w Kraśniku.
6. Yaroslav Kozak – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
7. Damian Jakóbczyk – Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Suples” w Kraśniku.
8. Marcin Olszówka – Kraśnicka Akademia Taekwon-do w Kraśniku.

Nagrodzeni działacze sportowi:
1. Witold Bober – Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.
2. Krzysztof Grządka – Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy w Kraśniku.

Na tegoroczne nagrody Powiat Kraśnicki wydatkował kwotę w wysokości 59.700 zł.


    Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!


MS.

Opublikowano: 03 listopada 2020 11:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 444

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.