Kraśnicki - malinowy powiat!

Gabriel Cieślik - mieszkaniec Kraśnika razem z drużyną zdobyli srebrny medal OOM

Zdjęcie drużyny piłki siatkowej chłopców rocznik 2006 (link otworzy duże zdjęcie)

Od piątku 16.10 do niedzieli 18.10 w Białej Podlaskiej odbywała się XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców rocznik 2006.
Pierwszego dnia zawodów rozgrywane były mecze w grupach, a drugiego i trzeciego faza pucharowa.

Podczas trzydniowych zmagań 16 kadr wojewódzkich rywalizowało ze sobą o najwyższe miejsca w Polsce. Wśród reprezentantów województwa mazowieckiego znalazł się Gabriel Cieślik - mieszkaniec Kraśnika. Razem ze swoimi kolegami z drużyny po długiej i często niełatwej drodze zdobył srebrny medal OOM. Mimo lekkiego niedosytu z powodu porażki w finale, 2 miejsce w Polsce z pewnością jest bardzo dużym osiągnięciem.

Warto dodać, że Gabriel był podstawowym zawodnikiem ekipy Mazowsza. Wystąpił we wszystkich meczach, które rozgrywała jego drużyna. Na co dzień Gabriel Cieślik jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku oraz zawodnikiem klubu sportowego UMKS MOS WOLA Warszawa.

Gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Opublikowano: 26 października 2020 08:41

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 207

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.