Troje pracowników Starostwa Powiatowego w Kraśniku ma pozytywne wyniki testów na obecność COVID-19.

(link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo,
Koronawirus nie omija także naszego urzędu. Otrzymaliśmy informację, że troje pracowników Starostwa Powiatowego w Kraśniku ma pozytywne wyniki testów na obecność COVID-19. Zgodnie z zaleceniami Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kraśniku osoby z bezpośredniego kontaktu, pracujące wspólnie z tymi osobami, przebywają na kwarantannie. Sytuacja w urzędzie jest pod kontrolą. Wdrożono odpowiednie procedury. Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz interesantów starostwa są dla nas najważniejsze.

W celu zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa część pracowników została skierowana do pracy zdalnej. Jednocześnie informuję, że w Urzędzie obowiązują zasady bezpieczeństwa, do których każdy musi się stosować. Wprowadzony jest bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa. Dotyczy on zarówno naszych interesantów, jak i wszystkich pracowników. Na terenie Urzędu ustawione są pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk. W przypadku odmowy przestrzegania wszelkich reguł bezpieczeństwa dana osoba nie zostanie obsłużona.

W trosce o zdrowie Państwa i Państwa Najbliższych zachęcamy do tego, aby ograniczyć wizyty w budynku Starostwa Powiatowego w Kraśniku i starać się załatwiać sprawy urzędowe innymi drogami:
- poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (E-PUAP),
- drogą telefoniczną:
1) numer ogólny: 81 825 58 99,
2) punkt informacyjny: 81 826 18 08
3) w sprawach bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego:
4) w sprawach komunikacji i transportu: 81 826 17 69
5) w sprawach budowlanych: 81 826 17 77
6) w sprawach geodezyjnych: 81 826 41 09
7) w sprawach edukacji i sportu: 81 826 17 89
8) w sprawach gospodarki nieruchomościami: 81 826 41 41
9) w sprawach społecznych: 81 826 17 87
10) w sprawach ochrony środowiska: 81 826 17 81
11) Powiatowy Rzecznik Konsumentów: 81 826 18 04
- rzecznik@powiatkrasnicki.pl
- drogą mailową: sekretariat@powiatkrasnicki.pl
- drogą pocztową na adres: Al. Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik

Pamiętajmy o noszeniu maseczek, o zachowaniu dystansu i o częstej dezynfekcji rąk. Dbajmy o siebie i innych.

Opublikowano: 23 października 2020 08:58