Badmintomania 2020

Obrazek z mężczyzną grającym w badmintona (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 24 października 2020 roku na hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku przy ulicy Słowackiego 7 odbędzie się impreza sportowa pn.: „Badmintomania 2020” organizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Kraśnik. Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Kraśnickiego.

W rodzinnych deblach udział wziąć mogą mieszkańcy Powiatu Kraśnickiego i okolic. Mecze będą rozgrywane w dwóch kategoriach: family debel – gra deblowa dziecka z rodzicem, babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem oraz fun debel – grają dowolne pary (koledzy, sąsiedzi, rodzeństwo, kuzynostwo).
    Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane będą na miejscu przed ich rozpoczęciem.

Więcej informacji o imprezie znaleźć można na stronie internetowej: http://www.zs3krasnik.pl/1301-turniej-deblowy-w-badmintona.

MS

Opublikowano: 21 października 2020 16:55